K L E C A N Y - Říčany 4 : 0 (1:0)

Góly: Krejčí, Loskot, Maleňák, Pfeifer

Sestava:
Kelemen – Dvořák(Hrdý), Fousek, Krejčí, Bažant – Hořánek(Černý), Vich, Lehuta, Loskot – Maleňák – Pfeifer(Szucz)

Důležité utkání, přímý souboj o druhé místo v tabulce. Přijel k nám poměrně těžký soupeř, navíc za dost nefotbalového, i když hezkého letního, počasí, teplota přes 30 stupňů, horko, dusno, nedýchatelno. Hřiště bylo ale opět, jako už po celý jaro, perfektně připravený, naši hráči správně nabuzeni a nažhaveni a tak hlavní rozhodčí Moško se svou první asistentkou Lucií mohli spustit úvodní dejství. Začalo se oboustranně opatrně, nikdo ze soupeřů nechtěl jít do nějakého zběsilého tempa a tak to byla spíše taková hra na čekanou. Fotbalově to ale i tak mělo celkem slušnou úroveň. Postupně jsme se dostávali do tempa a začali jsme se dostávat i do šancí. Do vedení nás dostala hlavička Michala Krejčího, který si skvěle naběhl na dobře rozehraný přímý kop z pravý strany, který zahrával Honza Loskot a zaslouženě jsme vedli 1:0. Hosté si v první půli moc šancí nevypracovali a tímto naším hubeným vedením skončil i první poločas.

Do druhé půle jsme nastoupili v očekávání ofenzívy hostů, ta se ale nekonala. Byli jsme to my, kdo diktoval tempo a střílel góly. No ale opět jsme se našim kotelníkům nezavděčili – ten dlouho očekávaný “bůr” opět nepadl. V dobře hrající fazoně jednou skóroval Honza Loskot a dvakrát ten samý hráč přihrával na góly Jirkovi Maleňákovi a Alešovi Pfeiferovi a nutno říct, že oba góly stály za to - v prvním případě to byl ťukes ve dvou, hosté jenom stáli a koukali, co se děje a ve druhém případě to byl míč přes obranu a pak rána z první – gólman jenom koukal a spíše musel uhýbat, aby ho mičuda netrefila, jinak by asi s míčem skončil v síti i on, taková pumelenice to byla. Pak ještě za zmínku stála další dělovka, tentokrát do tyče, právě od už zmiňovaného Aleše Pfeifera. Dobrý fotbal, dobrý výkon, dobrý výsledek, pohodička zavládla v našem táboře.