K L E C A N Y - Brázdim 3 : 0 (1:0)

Góly: Pfeifer 2x, Loskot 1x

Sestava:
Kelemen – Dvořák, Krejčí, Fousek, Lehuta – Říha (Hořánek), Hrdý (Černý), Maleňák, Vich, Loskot – Pfeifer(Szucz)

Další domácí utkání jara – přijel k nám poměrně silný a hlavně fotbalový tým z Brázdimi i se svou největší hvězdou Honzou Gondou. A svou pověst potvrdil soupeř i na hřišti. Hlavně v první půli to byla více než vyrovnaná partie a soupeř nám chvílemi i docela zatápěl, výsledkem čeho byla zejména nastřelená tyč naší brány, zrovna už zmiňovaným Gondou. Přesto se nám podařilo získat jednogólový náskok a jít do kabin přeci jenom alespoň trochu klidněji než soupeř. Prvních cca 20 min. bylo z naší strany poměrně slušných, v závěru této 20-ti minutovky se nám povedlo dát i branku, to když jsme rozehráli Loskym z pravé strany standardní situaci a jeho prudký centr prolétl až do malého vápna, kde se výborně zorientoval Čáp a skórova l :0. Postupně jsme ještě několikrát zkoušeli štěstí střelami z dálky, všechno ale vedle. Pak ale soupeř převzal iniciativu a celkem nám zatápěl. Výsledkem byla ale jenom už zmiňovaná tyč naší branky.

Do druhého poločasu jsme šli s malinko opatrnou a vyčkávací taktikou, která přinesla své ovoce, navíc soupeř nám asi ani moc nestačil fyzicky. Několikrát se nám povedly pohledné akce, rychlý přechod do otevřené obrany hostů, výsledkem čeho byly i dvě hezké branky. Nejdříve se výborně zorientoval na pravé straně v rohu hřiště Čáp a poslal skvělý centr na vzdálenější tyč a zde si na něj naběhl Losky a po hezkém výskoku hlavou s přehledem nekompromisně zavěsil. Pak přišla zase rychlá akce, Zewlák vybojoval míč, zatáhl po pravé straně, ale jak u něj není zvykem tentokráte si počkal na nabíhajícího Čápa z levé strany a předložil mu gólovou přihrávku - 3 : 0. Pak jsme měli ještě pár dobrých příležitostí, výsledek se už ale nezměnil. Je potřeba pochválit celé mužstvo zejména za bojovnost a nasazení až do poslední minuty. Navíc je už občas i vidět trochu sehranosti, výsledkem čeho jsou pak i pohledné akce a fotbalovost, jen opět by to chtělo potvrdit i v utkání na venkovním hřišti a nespoléhat jenom na domácí prostředí.