K L E C A N Y - Velké Popovic 6 : 0 (2:0)

Góly: Aleš Pfeifer 3x, Jirka Maleňák 3x

Sestava: Saša Kelemen – Peter Lehuta, Lukáš Fousek, Honza Frydrych, Filip Dvořák (Tomáš Bažant) – Jindra Vich (Ondra Černý), Michal Stanislav (Michal Krejčí) – Pavel Koten, Jirka Maleňák, Honza Loskot – Aleš Pfeifer

Dále ke střídání: Zdeněk Novotný

...(Čtvrtek večer po tréninku…) … a na mysli opět sobota a další mistráček … a opět to vypadá na problémy s účastí … a opět pro změnu, že by nás mohlo být spíše méně než více … ale snad se nebude opakovat situace z před dvou týdnů. Pokud se nic mimořádného dít nebude, tak asi až na Fida, který se necítí být fit a je trochu marodný, budeme mít základní sestavu kompletní a tak bychom s touto jedinou změnou nastoupili stejně jako minule (… z myšlenek šk)

(Už sobota 14,30 …) … nakonec jsme nastoupili ve zcela identické sestavě z Říčan. Fido se uzdravil a cítil se v pohodě, Losky dorazil, přerušil svůj “rodinný” víkend na Šumavě a tak jsme mohli zase po dlouhé době nastoupit dva týdny po sobě ve stejné sestavě (to jsou už fakta).
Hosté měli na rozdíl od nás asi nějaké problémy s účastí na utkání, protože na lavičce neměli nikoho a i na hřišti to asi na dvou-třech postech moc fotbalově nevypadalo (o dvou postech mluvil i jejich trenér Jindra). Přesto ale to nebylo ze začátku na hřišti moc znát, obzvláště někdy mezi 10. - 30. minutou to bylo z naší strany takové divné představení. Jako bychom si po zkušenostech z posledních dvou utkání řekli, že první půle asi nemusí být, nějak to “odchodíme”, necháme chvíli hrát i soupeře a počkáme si na druhý poločas. Doma Líbeznice, půle 0:0, výkon nic moc, minulý týden v Říčanech sice už od třetí minuty 1:0 pro nás, soupeř do nás pak ale 40 minut bušil jak Tyson do tréninkového pytle … Pak ale v obou případech v druhé půli parádní výkon, vítězství 4:0! Tak jsme si asi řekli, že do třetice všeho dobrého … a podle toho ten první poločas i vypadal :-( navíc se ještě k tomu přidala nějaká depka, nervozita, podráždění, bůhví co se to dělo … Asi už “dušičky” nebo předvečer státního svátku … dokonce i kotel se zpozdil a pak se nějak nemohl rozjet. Naštěstí se nám ale povedlo dát dva slepený góly (oba Čáp), ale i tak výsledný dojem nic moc. Takže o přestávce bylo v kabině trochu živo, možná zbytečně až moc!
No a druhá půle? To už bylo jiné kafe. Je pravda, že nám k tomu trochu pomohl i sám soupeř. Nejdříve fauloval na hranici velkého vápna unikajícího Zewláka hostující gólman a byl vyloučen a aby toho nebylo málo, pak ještě hostující obránce po totálním zkratu nakopl našeho Čápa a taky se poroučel. Takže v brance stál obránce a v poli dohrával soupeř s 8 hráči. A viditelně nestačil na naše kombinace, které ale v některých případech byly až moc “překombinované”. Nakonec ale padly do hostující brány ještě 4 góly a tentokráte se o ně rozdělili naši bombarďáci, jeden přidal Čáp a další už dával jenom Zewlák – oba se tak trefili 3x, první tři Čáp, další tři zase Zewl. Co všechno jsme ale zahodili, škoda slov … oba jmenovaní, Pavel, Losky … no hrůza! Tak snad jsme si něco nechávali i na další utkání … při skóre 6:0 to ani tak moc nebolí, ale stejně by se alespoň něco z toho všeho ještě mělo proměnit :-)
Jinak celkově lze říct (co vlastně říct po takovém vítězství???), že to bylo “poměrně” slušné představení, všechny řady se nějak predvedly, Saša a obránci uhájili čisté konto, záloha pomohla obraně, ale také podpořila útok, no a útok dal 6 branek, a úplně nakonec – i ten kotel se chytil a celkem dobře rozjel … Za týden nebo dva se stejně zapomene, jaký byl výkon, kdo kdy přišel, pokud vůbec přišel a ve statistikách bude napsáno Klecany – V. Popovice 6 : 0 … :-)
A teď nám nezbývá nic jiného, jen se opět soustředit na trénink (úterý a čtvrtek) a připravit se na sobotu, kdy zajíždíme na horkou půdu do Vyšehořovic, tam to bude zase o něčem jiném. A i první půle se bude muset asi odehrát … :-)