e-mail: sokolklecany@centrum.cz

Mukařov - Klecany 7.6.2008

28.kolo Mukařov - Klecany 1:0 (0:0)

diváků - 71 + 16 za plotem

góly - od 16.9.2007 (prohra doma s Všestary 0:2) druhé utkání sezony bez vstřelené branky !!!

Sestava - Saša Kelemen - Filip Dvořák (Martin Szucs), Pavel Koten, Michal Krejčí,Tomáš Bažant - Peter Lehuta, Honza Frydrych, Jindra Vich, Ondra Černý (Patrik Apltauer), Jirka Maleňák - Aleš Pfeifer.

Hlavní rozhodčí - Václav Kvasnička

Hodně těžko se mi píše o tom, co si klecanská výprava zažila v Mukařově, aby nevznikaly zbytečné dohady a pocity jakéhokoliv typu, tak nebudu vůbec hodnotit výkon hlavního rozhodčího a ponechám to na tom, že kdo to viděl a má drobet soudnosti a fotbalových zkušeností udělal si obrázek sám. Jen bohužel musím níže popsat některé okamžiky z utkání... Aby to nebylo jen o směřování k naříkání nad nespravedlivým osudem, tak musíme uznat, že jsme hráli velmi špatně a naše střely na branku (mezi tři tyče) by se daly spočítat na prstech jedné ruky zasloužilého pilaře a jen těžko může být omluvou, že nás do mnoha šancí nepustil v podstatě stále se třepetající praporek pomezních signalizující ofsajd. Naši první branku Maleňáka sudí neuznal pro ostrozrace viděnou ruku. V kabině o poločase nebylo nikomu příliš do řeči, jako by každý tušil, že hrajeme proti přesile.

V druhém poločase nastal onen tolik sporný gólový okamžik - snad z výkopu brankaře doskákal míč až do souboje Saši Kelemena s domácím útočníkem velikosti slavného rodáka ze Smetanovy Lhoty, Saša ve výskoku míč chytá, útočník o hlavu níže do něj vráží, Saša padá na zem přičemž mu míč vypadne a útočník místo toho aby se zařadil mezi kandidáty na cenu Fair Play a omluvil se, doráží míč do prázdné branky a raduje se jako kdyby my vyšlo šťastných deset... A chytří už vědí, že gól platil. Poděkování a omluva patří našim věrným fandům, jenž vážili tak dalekou cestu a ani jednou si nemohli zakřičet góóóól.

Jestli může být pro nás v závěru této sezony ještě něco motivující, pak alespoň to, že se nám podaří vstřelit 100branek - chybějí 4trefy do černého.

Příští kolo sobota 14.6. od 14:30 doma proti Radonicím