Sokol Klecany - SK Kamenice 27.4.2007

Těžíme body!

Sokol Klecany - SK Kamenice 4:2 (2:1)

Mužstvo dospělých navléklo další a velmi cenný korálek na vítěznou šňůru. Hosté, kteří bojují o záchranu v okresním přeboru přijeli do Klecan překvapit. Již v první minutě šli kameničtí, po rohovém kopu a zaváhání naší obrany, do vedení. Naše hráče toto vedení nikterak nezaskočilo a začali jsme rozjíždět kombinační akce, které měli vést k vyrovnání. Vyrovnání mohlo přijít záhy, jenže branka Aleše Pfeifera nebyla uznána pro ofsajd. Aleš Pfeifer si vše vynahradil o pár minut později, kdy chladnokrevně skóroval střelou pod břevno. Obrat dovršil Jiří Maleňák, který prošel obranou hostů a nádherně zavěsil na 2:1. Tak skončil i první poločas.

Druhý poločas se odvíjel jako věrná kopie prvního. Naši hráči hráli kombinačně a vytvářili si šance. Jako blesk z čistého nebe přišlo vyrovnání. Rozhodčí Bernard nařídil po faulu Pavla Kotena pokutový kop, který hráči SK Kamenice využili k vyrovnání. Naši hráči znervózněli, ale jejich tlak a vůle po vítězství byla enormní. Vytvořili jsme několik závarů před brankou hostí. Za zmínku stojí ten, kdy naši hráči pálili v jedné akci do brankáře, břevna a nad branku. Výhru na naší stranu strhl Jan Loskot, který se nádherně položil do střílené přihravky Filipa Dvořáka - 3:2. Vrcholem odpoledne, ale byla branky Petera Lehuty, který nádherně obstřelil brankáře Kamenice a jeho střela zapadla přesně do horního rohu kamenické branky.

Sestava TJ Sokol Klecany: Kelemen - Dvořák, Fousek (Hořánek), Krejčí, Lehuta - Koten, Hrdý (Říha), Vich, Loskot - Maleňák (Szücz), Pfeifer

Branky: Pfeifer, Maleňák, Loskot, Lehuta

Rozhodčí: Bernard - Jerie, Novák