Sokol Klecany - Sokol Senohraby 21.4.2007

Skandování "Klecany dejte jim bůra" o pouhou branku nevyslyšeno.

TJ Sokol Klecany - TJ Sokol Senohraby 4:0 (3:0)

Zdá se že nastává čas zúročení dlouhé zimní přípravy a širokého kádru, kdy si nikdo nedovolí utkání vypouštět a ukázat se na tréninku se též počítá.Ověřit si jak jsou na tom Klecany přijeli borci ze Senohrab.Těsně před úvodním hvizdem sudího kdy již dávno bylo jasné kdo má jaké dresy přispěchal kapitán hostí s prosíkem abychom se převlékli ze svých klubových modrožlutých barev, že prý mají v mužstvu doslova "dva barvoslepé" a se senohrabskými žlutomodrými dresy by se to pletlo...Vyhrát však umíme i v černobílých "Juve" dresech.

Skóre již pravidelně otevírá Jiří Maleňák.Nyní velmi brzy ve 3.min.utkání ideálně zužitkoval vysunutí od Pfeifera a střelou v poloskluzu tísněn obráncem překvapil golmana hostí poprvé.Jako by nás první rychlá branka ukonejšila, čehož soupeř nedokázal naštěstí využít ničím jiným, nežli chvilkovým získáním územní převahy. Ve 20.min. vybojoval míč na levé straně zálohy Loskot, ideálním centrem našel ve vápně Pfeifera a ten se z podobných pozic nemýlí - 2:0. Nedlouho poté zazlobily i Senohraby, golman Kelemen však tváří v tvář soupeřova útočníka znemožnil, když mu přízemní střelu reflexně nohou vykryl. 10 minut před odchodem do šaten Lehuta z půle dlouhým centrem hledal až našel Pfeifera, ten si hlavou brankaře nejprve přehodil a potom též hlavou doklepl na ideálních poločasových 3:0.To se ještě senohrabská obrana modlila po kombinacích Pfeifera a Maleňáka s Loskotem, který z 10 metrů mezi tři tyče nezamířil.

V druhém dějství jsme navázali další aktivní hrou a dá se říci pohlednou kopanou.V 53.min. Jindřich Vich po brejkové přihrávce Maleňáka donutil přesnou střelou k tyči kapitulovat golmana hostí počtvrté.To se již z klecanského kotle ozývalo tradiční "Klecany dejte jim bůra", což si pořadatelská služba vyložila jako pokyn k vybírání symbolického desetikorunového vstupného.Hráči na hřišti však ukolébáni vysokým rozdílem polevili a do hry se dostal i soupeř. V 78.min. opět vynikl golman Kelemen - bravurním zákrokem zlikvidoval nebezpečný nájezd Senohrab zakončený střelou do jeho magnetických rukavic.Nic výraznějšího se už neudálo a na vítězství 4:0 se nic neměnilo.

Skóre z posledních 3 utkání 13:0 hovoří za vše, soupeři z vyšších pater tabulky nás však teprve čekají, takže je třeba se držet při zemi.