250 67 Klecany

e-mail: sokolklecany@centrum.cz

Sokol Měšice A - Sokol Klecany 8.9.2007

Sokol Měšice - Sokol Klecany 2:5 (0:2)

3:1, 5:0, 2:0 - tedy 0 bodů a skóre 1:10, taková byla, do této soboty, naše bilance se Sokolem Měšice v okresním přeboru na jeho hřišti.

Předsevzetí o konci série porážek v Měšicích začali naši hráči naplňovat již v 8. minutě, kdy Jiří Maleňák vstřelil do protipohybu brankáře Svítila první gól zápasu. Tento gól bohužel na naše kopačky potřebný klid nepřinesl a tak naše hra byla plná nervozity a nepřesností. Parkrát jsme ohrozili domácí branku. Za zmínku stojí průnik Aleše Pfeifera, který z úhlu netrefil měšickou branku. Jeho chvíle přišla o něco později. Jan Loskot poslal nádhernou křížnou přihrávku a Aleš Pfeifer uklidil míč tam, kam patří - do soupeřovy branky. S tímto stavem jsme šli do kabin.

Ve druhém poločase vrátil klid na naše kopačky Jan Loskot, který hlavou zvýšil na 0:3. Naši hráči byli až v přílišném klidu a tak jsme soupeři nabídli z trestného kopu snížení stavu na 1:3. Po inkasovaném gólu jsme opět zapli na vyšší obrátky a Jan Loskot z pokutového kopu zvýšil na 1:4. Za tohoto stavu měl možnost kopat penaltu i náš soupeř, ale Oleksandr Kelemen ji bravurně chytil. Na 1:5 zvýšil z pokutového kopu Jiří Maleňák, který byl nařízen za faul na něj samotného. Tento gól úspěšný střelec věnoval svým rodičům. Domácí tým už pouze skóre zkorigoval na konečných 2:5.

Sestava TJ Sokol Klecany - Kelemen - Lehuta, Fousek, Krejčí, Bažant (Szücz) - Koten (Stanislav), Hrdý (Černý), Vich, Loskot - Maleňák - Pfeifer.

Branky: Maleňák 2 (1 z penalty), Loskot 2 (1 z penalty), Pfeifer

Rozhodčí: Nevím - Soukup, Šulcová