250 67 Klecany

e-mail: sokolklecany@centrum.cz

Tj Svornost Brázdim A - Sokol Klecany 25.8.2007

TJ Svornost Brázdim - TJ Sokol Klecany 2:5 (2:1)

Další parádní představení předvedl v Brázdimi náš hráč Jiří Maleňák. Zápas se pro nás začal vyvíjet dobře a po 10 minutách jsme vedli brankou Jiřího Maleňáka po krásné přihrávce Jana Loskota. Poté jsme nepochpoitelně chybovali v obraně a nechali si dát dva, takřka shodné, góly. Navíc byl po druhé žluté kartě vyloučen ve 40. minutě Peter Lehuta a s námi to nevypadalo dobře.

Do druhého poločasu nastoupilo naše mužstvo s velkým odhodláním utkání zvrátit a hned to hráči začali realizovat. Nejprve Jiří Maleňák hlavou vyrovnal a pak završil svůj hattrick vedoucím gólem. Náš náskok potvrdil Aleš Pfeifer brankou na 2:4. Konečné slovo pak patřilo Jiřímu Maleňákovi, který zvýšil na 5:2 a pak nádhernými nůžkami orazítkoval břevno domácího mužstva.

Výkon, který naše mužstvo předvedlo ve druhém poločase se jen tak nevidí a všichni si za něj zaslouží uznání.