FK Dobřejovice - Sokol Klecany 15.4.2007

Půltuctový příděl poslednímu

FK Dobřejovice - TJ Sokol Klecany 0:6 (0:2)

Pěkné takřka letní počasí vylákalo v Dobřejovicích na tribuny přes stovku diváků ke shlédnutí záchranářských bojů domácího FK se Sokolem Klecany.Podzimní duel skončil remízou 1:1.

První vrásky domácím fandům vryl do tváří Maleňák, když se v 10.min. na vápně uvolnil a golmana Dobřejovic s přehledem prostřelil.To hlavní však mělo teprve přijít.V 30.minutě vyslal Pompei na hranici ofsajdu pohybujícího se Pfeifera do brejku, sudí na pomezí správně nechal hru pokračovat, Pfeifer "povodil" brankáře domácích a do prázdné branky zvýšil na poločasových 2:0.

Po změně stran oživil pravou stranu zálohy čerstvý Hořánek, ideálně vypracoval pro spoluhráče několik brankových příležitostí, které se však prozatím neujaly.Nedlouho poté využil chyby domácího stopera dobře dotírající Pfeifer a rozvlnil síť domácích potřetí.Na 4:0 zvýšil Hořánek, když se ve skrumáži na malém vápně správně zorientoval a prostřelil vše co mu stálo v cestě.To již bylo na hřišti jediné mužstvo - Sokol Klecany.Pátou branku přidal po hezké kombinaci Říhy a Hrdého dobře umístěnou střelou Koten.Tentýž hráč pečetil po centru Fouska hlavou do šibenice na konečných 6:0.

Klecanské mužstvo dospělých předvedlo v Dobřejovicích po všech stránkách kvalitní výkon a věřme, že jej bude opakovat i proti silnějším soupeřům v domácím prostředí.