27.kolo Klecany - Vyšehořovice 4:0 (1:0)

diváků: 53

góly: 2xMaleňák, Pfeifer, Loskot

sestava: Saša Kelemen - Filip Dvořák (Tomáš Bažant), Pavel Koten, Michal Krejčí, Peter Lehuta - Honza Frydrych, Jindra Vich (Michal Stanislav) - Lukáš Hrdý (Ondra Černý), Jirka Maleňák, Honza Loskot - Aleš Pfeifer.

dále ke střídání: Martin Szucs, David Houška, Patrik Apeltauer

Po nepříliš jednoznačném vítězství v Popovicích nás čekal na domácí půdě soupeř z Vyšehořovic. Snad i díky jeho umístění v klidném středu tabulky a začínajícím dovoleným nepřijeli Vyšehořovičtí s tím nejsilnějším na co jsme zvyklí. Ovšem vůle nám nějaký ten bodík "urvat" byla více než znát. Díky vystavené stopce na dvě utkání za ČK v Popovicích zaujal stoperský post potrestaného Lukáše Fouska Pavel Koten a byli jsme určitě všichni zvědaví, jak se mu bude po dlouhé době na tomto místě dařit.

I přesto, že žhavé téměř letní slunce zakryl v první půli milosrdný mrak, bylo o přestávce v kabině jak v prádelně. Ze spousty zajímavých šancí se ujala pouze jedna nešance, tedy spíše nedorozumění hostující obrany a pohotová dorážka Loskota na malém vápně - 1:0.

V druhém poločase jsme měli stejně tak jako v prvním herně jednoznačně navrch, naštěstí i skóre se po zásluze zvyšovalo. Na 2:0 opět po zaváhání obrany zvyšoval Maleňák, na 3:0 Pfeifer a na závěr zbyl zatím ten nejkrásnější gól sezony jako vystřižený z učebnice brazilské kopané - ideálně načasovaný centrovaný míč Pfeifera letí s přesností rakety typu země-vzduch ke svému adresátovi do vápna, kdo jiný letí do vzduchu nohami napřed než Maleňák a nůžkami z voleje nedává hostujícímu golmanovi šanci. Snad jenom to následné oslavné salto zbývá Jiřímu dotrénovat a dokonalosti bude učiněno zadost. Všichni ti, co dali přednost středočeským koupalištím a jiným vodním plochám před návštěvou klecanského stadionu, mohou jen zalitovat, protože zde by se za pouhých 10kč vstupného (uvažuje se o zvýšení) dostali myšlenkami alespoň na okamžik na slavnou Copacabanu v Riu...

Pozor, příští kolo již časově přesunuto - od 14:30 hrajeme v Mukařově.