Kamenice - Klecany 0:3 (0:1)

góly: Jiří Maleňák, 2xAleš Pfeifer

diváků: 79

sestava: Saša Kelemen - Filip Dvořák (Tomáš Bažant), Lukáš Fousek, Michal Krejčí, Peter Lehuta - Honza Frydrych, Lukáš Hrdý (Michal Stanislav) - Ondra Černý (Jindra Vich), Jirka Maleňák, Honza Loskot - Aleš Pfeifer

Příjemné květnové sváteční odpoledne jsme krom rozjímání nad 63.výročím vítězství nad fašismen vyplnili dohrávkou 22.kola v Kamenici. Co naplat, dějiny prominou, ale pro Klecany bylo v tento den důležitější vyhrát v Kamenici !

Nepříjemnou úvodní zprávou bylo jistě zranení malého Vojty Vicha o lopatičku z pískoviště - vzorný otec Jindra musel operativně místo za kopanou do nemocnice a přispěchal až na druhý poločas a aby zranění za poslední dobu nebylo málo, tak si v 15.minutě natáhl lýtkový sval Filip Dvořák a do hry musel vplout těžkotonážní krajní bek v záloze Tomáš Bažant. Úvod prvniho poločasu byl spíše o vzájemném oťukání se, šance však přibývaly postupem času a spíše na naší straně, až pár minut před koncem půle Maleňákův trestný kop skončil v síti - 1:0. Chvíli poté ještě stihl šalamounským bodlem velmi protáhnout domácího golmana Jan Loskot.

Do druhého poločasu jsme vstoupili tak opatrně, že si soupeř na hřišti počínal skutečně jako doma. Ovšem téměř nevyčerpatelný fyzický fond nabraný za dlouhé zimní přípravy jsme přetavili v územní, herní i gólovou převahu a obě gólové akce, jejichž úspěšné zakončení měl na svědomí kapitán Aleš Pfeifer, by stálo za to shlédnout opakovaně ještě několikrát. I přes poněkud rozpačitý výkon sudího (soudě dle ohlasu odborníků z řad diváků) se nám utkání podařilo dovést do vítězného konce, i když 0:3 je pro Kamenici až příliš kruté.

Poděkování opět patří všem co vážili cestu za a s klecanskou kopanou až do Kamenice, a opět speciální poděkování Fanklubu za povzbudivou zvukovou kulisu k utkání - proti "kotlíčku" ještě školou povinných domácích fandů s klubovou vlajkou velikosti vytahaného spodního prádla jste byli opět tím pravým klecanským KOTLEM !!! Děkujeme.