24.kolo Líbeznice - Klecany 0:5 (0:2)

góly: Aleš Pfeifer 2x, Jan Loskot, Ondra Černý, Michal Hanuš

diváků: 88

sestava: Saša Kelemen - Tomáš Bažant, Lukáš Fousek, Michal Krejčí, Peter Lehuta - Honza Frydrych (Patrik Apltauer), Ondra Černý (Michal Stranislav), Jindra Vich, Jirka Maleňák, Honza Loskot - Aleš Pfeifer (Michal Hanuš).

Do Líbeznic k "malému derby" jsme sice jeli jednoznačně pro 3body, ovšem s vědomím, že soupeři z nižších pater tabulky jsou ti nejnevyzpytatelnější. Trenér Križo navíc díky rozsáhlé marodce musel pozměnit základní sestavu a pro doplnění na střídání zalovil i v řadách dorostenců.

První půle se herně podobala té v Kamenici - začali jsme s respektem a do šancí se dostávali až po vzájemném "oťukání se". Ještě před odchodem do kabin proměnil Jan Loskot penaltu po faulu na Pfeifera - 1:0, poté sám Aleš Pfeifer připravil o míč domácího obránce a zvýšil na poločasových 2:0.

Po změně stran to již byl opět ten náš "fotbal pro radost" - a diváky. Soupeř v druhé půli prakticky nezazlobil, stoper L.F. lamentoval nad nedostatkem práce pro jako vždy skvělou obranu a naše útočné kombinace a řada příležitostí ke skórování byly doslova balzámem na fotbalovou duši. Gólovou zásilku na 3:0 doručil po rohu a skrumáži Ondra Černý (důvěrně přezdívaný pošťák), na 4:0 zvýšil střelou z vápna Aleš Pfeifer. Poté si sportovní odvětví spletl domácí hráč v poli a z brankové čáry vyrážel volejbalovým způsobem, za což následovala ČK a pokutový kop. Maleňákovu střelu k tyči však obrovitý golman vystihl a zneškodnil. Za již rozhodnutého stavu šli do hry dorostenci Patrik Apltauer a Michal Hanuš a počínali si vskutku mazácky - u rohového praporku Apltauer vybojoval míč, obešel ještě 1hráče, odcentroval a naběhnuvší si modeman Hanuš završil stav utkání na 5:0.

Výsledek tentokrát velmi odpovídal obrazu hry a před utkáním jara s vedoucími Říčany nás rozhodně příjemně naladil.