Klecany - St.Boleslav "B"     3:2  (1:1)

góly: 2x Lukáš Hrdý, Aleš Pfeifer

sestava: Saša Kelemen - Peter Lehuta, Lukáš Fousek, Michal Krejčí, Filip Dvořák - Jindra Vich (Ondra Černý), Honza Frydrych - Pavel Koten (Lukáš Hrdý), Jirka Maleňák, Honza Loskot (Michal Stanislav) - Aleš Pfeifer.

dále ke střídání: Tomáš Bažant

diváků: 70

Veledůležité mistrovské utkání po defakto 2.kolové pauze mělo ukázat, zdali jsme za tu dobu nezapoměli vyhrávat..., zlí jazykové by totiž jednoznačně poukázali na tuto odmlku...

Samotné utkání jsme nezačali  vůbec dobře - běžela 18.minuta když z pravé strany centrující soupeřův útočník našel na malém vápně zcela nekrytého spoluhráče a ten nedal Klelemenovi šanci -1:0. Ze hřiště též po krátké době musel zraněný Koten, do hry vstoupil svým tolik typickým ležérním krokem Lukáš Hrdý a jak se později ukázalo, stal se právě on "mužem zápasu". V 36.minutě zahrával "jedovatý" rohový kop Honza Loskot (v utkání proti fanklubu nás přesvědčil, že umí dát "gól z půlky") a u vzdálenější tyče stál v ten pravý okamžik Lukáš Hrdý, který jak videozáznam později potvrdil, nakonec tečoval míč do branky na poločasových 1:1.

Druhá půle byla fotbalově o poznání živější i přes celkovou řekněme komorní atmosféru a jakoby ospalé sobotní odpoledne. Z několika zajímavých šancí a kombinací rozhodně diváky oči bolet nemusely.V 56.minutě vyslal Honza Loskot brejkovou kolmici pro Lukáše Hrdého a ten podél golmana zvýšil na 2:1. Lukáš se též v přáteláku proti Ďáblicím blýskl gólem do šibenice z poza vápna a můžeme jen litovat jeho pracovní vytíženosti, která mu nedovoluje být pokaždé přítomen. Necelých 5minut před koncem opět Jan Loskot vyslal do šance dalšího spoluhráče - tentokrát Aleše Pfeifera, který golmanovi naznačil kličku, pustil si míč dál v jeho směru a z úhlu do prázdné branky pojistil na 3:1! Hosté ještě v nastaveném čase krásnou střelou do šibenice korigovali na konečných 3:2.

Se třemi body musel být nakonec každý spokojen, jsou o to cennější, že jsme utkání otočili ze stavu 0:1. Další těžké utkání nás čeká již ve čtvrtek 8.5.od 17:00 - dohráváme v Kamenici odložené utkání.