gól: Aleš Pfeifer

diváků: 130

sestava: Saša Kelemen - Filip Dvořák, Lukáš Fousek, Michal Krejčí, Peter Lehuta - Honza Frydrych, Jindra Vich (Lukáš Hrdý), Pavel Koten (Ondra Černý), Jirka Maleňák, Honza Loskot - Aleš Pfeifer

dále ke střídání: Michal Stanislav, Tomáš Bažant, Zdeněk Novotný

Zápas proti vedoucímu celku tabulky - Říčanům nám měl napovědět, jestli budeme mít postupové ambice do konce sezony pouze ve svých rukou, respektive nohou a na kopačkách, nebo budeme muset čekat na nějaké to klopýtnutí svého největšího soupeře.

Nezačali jsme podobně jako v posledním domácím utkání proti St.Boleslavi dobře. Když v 18.minutě zahlásil z mikrofonu pořadatel jméno střelce první říčanské branky - Oudahara Hacana, zdálo se snad (i díky velmi solidní divácké kulise), že se v našem svatostánku hraje mezinárodní utkání se soupeřem z exotických krajin. Ke konci prvního poločasu jsme se herní převaze soupeře vyrovnali a zazlobili i my.Těsně před odchodem do kabin po ose Frydrych - Maleňák - Pfeifer náš posledně jmenovaný kapitán vyrovnal na 1:1.

V druhé půli a zejména jejím závěru jsme již měli herně navrch spíše my, nastřelili i tyč, ovšem hraje se na góly a ty nám paní Štěstěna jaksi nedopřála. Naopak když naši rozehrávku u půlící čáry tečoval sudí Ženatý nešťastně přímo k volnému Oudaharovi Hacanemu, který sám proti Oleksandru Kelemenovi nezaváhal, mohl hlasatel jeho jméno vyhlásit podruhé. Na okresní přebor byl k vidění opravdový boj o každý míč, spousta osobních soubojů a oboustraně vysoké až maximální nasazení, které se muselo divákům líbit.

Příští kolo zajíždíme do Popovic, k zachraňujícímu se místnímu Slavoji a pro fanoušky a věrné příznivce klecanské kopané připomínám plánovaný zájezd busem s možností exkurze do pivovaru s ochutnávkou piva, které věřím nebude tak hořké, jako výsledek utkání s Říčany...

Hlavním partnerem s věcnými cenami ve slosování programů k utkání byla firma Fronius - svařovací technika. Děkujeme.