250 67 Klecany

e-mail: sokolklecany@centrum.cz

Sokol Klecany- Sk Kostelec na Černými lesy 12.9.2007

TJ Sokol Klecany - SK Kostelec nad Černými lesy 5:0 (3:0)

Klecanští fotbalisté navlékli další korálek na vítěznou šňůru a v dohrávce předehrávaného 15. kola okresního přeboru jasně porazili SK Kostelec nad Černými lesy. Výsledek vypadá celkem jednoznačně, ale soupeř předvedl velice kvalitní hru a o to je možná vítězství cennější.

Souboj dvou aspirantů o přední příčky přilákal ve středečním podvečeru 53 diváků. Utkání začalo mírnou převahou hostujícího mužstva, kterou uťal naším vedoucím gólem Jiří Maleňák. Hosté se tlačili do útočení a zapomínali na zadní vrátka. Jejich nedůsledné bránění potrestal do poločasu dvakrát Aleš Pfeifer.

Druhý poločas začal velkou šancí Jiří Maleňák, jenže jeho hlavička šla těsně nad branku. Chuť si spravil o pár minut později, kdy prostřelil hostujícího brankáře a zvýšil na 4:0. Hosté se snažili stále něco s výsledkem udělat a tak se našim hráčům otevíraly možnosti rychlých brejků. Bohužel jsem je nevyužili. Kostelec také několikrát podržel jejich brankář. Skóre na 5:0 uzavřel Jiří Maleňák, který tak dovršil hattrick a splnil přání všech fanoušků, kteří chtěli vidět 5 gólů v síti Kostelce.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a přijďte nás povzbudit i v sobotu, kdy nás čekají nevyzpytatelné Všestary.

Sestava TJ Sokol Kleceny: Kelemen - Černý, Fousek, Krejčí, Frydrych - Koten (Novotný L.), Hrdý (Bažant), Vich, Loskot - Maleňák - Pfeifer

Branky: Maleňák 3, Pfeifer 2
žluté karty: Koten, Hrdý, Černý

Rozhodčí: Duchek - Činovský, Hamřík