St.garda Slavie Praha -  K L E C A N Y  3 : 3 (1:3)

Góly: Aleš Pfeifer, Jirka Maleňák a Honza Loskot

Sestava:
Saša Kelemen – Michal Stanislav, Lukáš Fousek, Michal Krejčí (Pavel Koten), Tomáš Bažant – Jindra Vich, Ondra Černý – Pavel Koten (David Houška), Jirka Maleňák, Honza Loskot – Aleš Pfeifer

Trochu neplánovaně a i malým nedopatřením v domlouvání přípravných utkání jsme nastoupili k odvetě se slavistickou starou gardou v Edenu  hned druhý den po dosti náročném utkání proti D. Chabrům. A vzhledem k tomu, že marodka a další okolnosti nedovolily dostavit se 8 hráčům (v průběhu prvního poločasu musel navíc ještě odkulhat Michal Krejčí), nezbylo nic jiného, než že celé utkání odehrálo 9 stejných lidí jako v neděli a to se samozřejmě muselo i někde projevit. Škoda jen, že než nám došly síly, nebylo už dávno o výsledku rozhodnuto. Šancí jsme na to měli víc než dost … Vedli jsme už 3 : 0 …  A tak se stalo, že nakonec skončilo utkání smírně – nutno ale říct, že to bylo více dílem pana rozhodčího než samotných hráčů, který domácím daroval dvě penalty, nám neuznal jasný gól, kvůli údajnému ofsajdu … Ale jak jsem už uvedl … než k tomu došlo, mohli jsme vést minimálně o 5-6 branek a mohl být klid. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů – v prvním jsme hráli my, druhý už patřil spíše Slávistům a jejich rozhodčímu … Určitě nám ale i toto utkání něco dalo, minimálně ukázalo, co kdo vydrží, jak jsme na tom fyzicky, jak si umíme poradit pod tlakem … ale i poznatek, že když můžeme soupeře dorazit, jako kdybychom najednou projevili lítost a neměli to svědomí zasadit poslední ránu a poslat protivníka do kolen … aby se nám to jednou nevymstilo více než včera … doufejme, že jsme se poučili !